Італія любить чорне плаття або чому чорний це колір “сіцілійскої вдови”.

Чорний, чорний, чорний ... Які асоціації з чорним кольором? Строгий. Класичний. Простий. Дорослий. А якщо не просто чорний колір, а чорне плаття? Звичайно ж, Коко Шанель! Маленьке чорне плаття зі скромною і елегантною ниткою перлів або не дуже маленьке чорне плаття з нескромними діамантами. Чорна сукня - це класика, а класика нудною не буває.

Живе втілення італійського мінімалізму - Міучча Прада вважає чорний колір грандіозним. І її гаряче підтримують колеги по цеху. Колекцію Джорджіо Армані складно уявити без чорного кольору. Якщо можна уявити ім'я в кольорі, то чорний колір - це Армані. Йому належить знаменита фраза "Якщо і є колір, який ніколи не зникне, то це - чорний". Його одяг - ода чорному кольору, далеко не кожному вдається раз за разом так вдало обігравати "нудний" і аскетичний колір.

Найкраща пара Італії - Стефано Габбана і Доменіко Дольче - зробили чорний сексуальним і пристрасним. Вони показали всьому світу свій образ італійської жінки в спокусливій яскравій білизні і чорній сукні з мереживною вуаллю. З тих пір "сицилійська вдова" у своєму веселому і сексуальному варіанті оселилася в колекціях Dolce & Gabbana.

Колір сицилійської вдови

Чому на Апеннінах так люблять чорний колір, а особливо чорне плаття? Як завжди, відповідь потрібно шукати в історії. Але це не нудна історія - в Італії немає нічого нудного :). Як і практично в усьому світі, в Італії чорний був кольором трауру, а чорне плаття - його квінтесенцією. На Сицилії на знак жалоби жінки надовго одягалися в чорне плаття і оточували себе суцільно чорним кольором - італійки нічого не роблять злегка і наполовину. А враховуючи бурхливу історію Сицилії траур, як ти розумієш, був не рідкістю і total black на кожен день став звичною справою. Чорна сукня стало необхідністю і обов'язковим предметом гардеробу.

Чорне плаття - твій вихід

Колись давно у мене не було чорного плаття. Ні маленького, ні "великого". І як я жила?) Це дійсно універсальна річ! Коли тебе несподівано запрошують вечірку, весілля або на вечір у стилі "дами в сукнях, чоловіки в смокінгах" - це зоряний час твого чорного плаття. Плаття чорного кольору - як чисте полотно. Ти кожного разу "малюєш" свій образ заново. Давно пройшов той час, коли до такого плаття слід було вдягати тільки вишукані і прості аксесуари, класичні човники і маленький клатч. Експериментуй!

До того ж зараз в моді дуже цікавий час, коли вітається змішання стилів, кольорів і матеріалів. Для сучасної дівчини, яка стежить за модою, класика вже не просто чорне плаття з перлами, а, наприклад, плаття-футляр чорного кольору з великими і яскравими браслетами, паском, сміливим макіяжем і високими підборами.

У поєднанні з аксесуарами і прикрасами різних кольорів одне і теж чорне плаття може виглядати зовсім по-різному і підійде для будь-якого випадку. І розважливі італійки прекрасно знають про це. Якщо ти не відносиш себе до абсолютних знавцві моди і останніх тенденцій і не можеш після складного робочого дня навскидку назвати три-п'ять вдалих поєднань зі свого гардеробу для несподіваної вечірки - чорне плаття для тебе!

Сьогодні в Італії чорне плаття - вибір світських левиць, пристойних дівчат, вічно зайнятих кар'єристок і сексуальних жінок. Загалом, чорне плаття абсолютно для всіх. І total black на кожен день як і раніше у фаворі, хоча причини вже зовсім інші.

Чорне плаття - твій захист. Тільки у чорному платті ти можеш бути абсолютно різною. Непомітна і скромна, сексуальна і загадкова, неймовірно стильна і елегантна - чорне плаття твоє полотно і ти сама створюєш образ. Різноманітні крої, форми і відтінки допомагають створити власний, унікальний стиль.

З'єднай просте чорне плаття і аксесуари в яскравих кислотних тонах - образ в дусі сьогоднішніх днів.

Чорна сукня, чорна косуха, чорні черевики, чорні очі - іноді речі можуть бути тільки чорними.

Пам'ятай, що чорне плаття буває різних відтінків і у кожної дівчини є свій чорний колір і своє чорне плаття. Просто знайди своє ідеальне плаття чорного кольору і ти більше з ним не розстанешся!