Liu Jo

Liu Jo

Бренд Liu-Jo був заснований в 1995 році в Італії дизайнером Марко Марчі і його братом. Перші бутіки Liu Jo були відкриті в 1999 році в Мілані та Флоренції. Марка стала дуже популярною серед італійських жінок і дівчат, завдяки широкому асортименту одягу і сучасному дизайну. Усього за кілька років компанія Liu Jo вийшла на національний і міжнародний рівень. Бренд включає себе жіночу та чоловічу лінію одягу, а також лінію аксесуарів. Компанія створює новий спокусливий і романтичний стиль, зберігаючи при цьому свої традиції.

Одяг Liu Jo виробляється з високоякісних матеріалів, переважно із шовку, вовни та бавовни і прикрашається розсипами страз, бісером та оригінальними прінтами. Речі Liu Jo призначені для сучасних жінок: впевнених у собі, ділових і цілеспрямованих, які хочуть носити стильний одяг ідеальної якості. У бутіку Liu Jo не знайдеш коротких топів кричущих кольорів і міні-спідниць зі стразами. Навпаки, в колекціях переважають спокійні кольори, однотонні облягаючі сукні та витончені ділові костюми, які хочеться носити не тільки на роботу.

Головна концепція марки - це збереження елегантного італійського стилю. Тому дизайнери Liu Jo не женуться за модними тенденціями: для них важливіше утримати родзинку, ніж слідувати скороминущим трендам. І завдяки цьому речі досить добре сидять на фігурі. Бренд Liu Jo є одним з найбільш затребуваних у світі, орієнтованих на людей із середнім рівнем доходу і бездоганним смаком.