Twin-Set

Twin-Set

Twin-set (Твін-сет) - всесвітньо відомий італійський бренд. Перша колекція з'явилася на італійському ринку в 90-х роках минулого століття. За короткий проміжок часу численна частина Італії скорилася її оригінальним, непередбачуваним, романтичним образам, а трохи згодом заговорив увесь світ.

Своїм створенням бренд Twin-set зобов'язаний креативному таланту Сімони Барбієрі (Simona Barbieri) і підприємницьким здібностям Тіциано Сгарбі (Tiziano Sgarbi). Їх спільна робота швидко перетворила Twin-set в один з найвідоміших у світі брендів одягу з трикотажу. компанія постійно впроваджує нові технології, проводить дослідження в області матеріалів, удосконалює свою технічну базу. Тому італійський бренд Twin-set без зусиль ось вже багато років витримує саму жорстку конкуренцію і тільки збільшує свою популярність.

Однією з характерних особливостей фірмового стилю колекцій Twin-set є майстерна вишивка, яка виконується вручну. З кожною новою колекцією ці вишивки стають все багатшими і досконаліше. Бренд TWIN SET велику увагу приділяє кольорам (пастельним), елементам, виконаним в якості ручної аплікації або вишивки. Тканини застосовуються в основному шовкові та трикотажні - це і майки, блузи, топи, і кардигани, і сукні. Кожна модель дизайнера має відмінності від широкого спектра, різноманітності популярних майстрів, але завжди враховується власний стиль у поєднанні з останніми тенденціями моди.

У своїх колекціях Симона Барбієрі змішує різні культури, збагачуючи європейську моду східними та навіть південноамериканськими запозиченнями. Актуальні кольори, крихкий і жіночний силует. тонке вінтажну мереживо, прикрашає вироби з бавовни. Нарешті, вишукані вироби з атласу, що нагадують одночасно про давньогрецьких туніках і моді 80-х років. Такі прикмети фірмового стилю Twin-set.