Товар, куплений на platinum.net.ua, можна повернути на протязі 14-ти календарних днів з моменту його отримання.


Товар, який повертається, повинен мати товарний вигляд (мати ярлики, бірки, упаковку зі штрих кодом, не мати слідів використання і ношення, і т.д.)

Зверніть увагу, якщо ви пришлете нам товар, який не підлягає поверненню, ми будемо вимушені відравити вам його назад, при цьому витрати  на пересилку оплачуєте ви.

Товар, який ви хочете повернути, можна відправити через відділення «Нової почти». Для цього необхідино оформити повернення у відділенні (на складі) «Нової почти» на ПП Котелевцева О.В. Якщо вага посилки не перевищує 3-х кг і об'єму 12000 куб.см. діє спеціальна ціна на відправку - 10 грн. Зверніть увагу, що витрати на доставку оплачуваєте ви (крім випадків, коли повертаєте товар по причині невідповідності заказу, виявлення браку чи забруднення). Якщо доставка не буде вами оплачена чи ви вкажете оплату наложеним платежем, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються відправителю.

Відправити нам товар ви можете любою кур'єрською службою по адресу: 33028, м.Рівно вул.Чорновола 14/16, магазин Platinum.Зверніть увагу, що витрати на доставку оплачуваєте ви (крім випадків, коли повертаєте товар по причині невідповідності заказу, виявлення браку чи забруднення).Якщо доставка не буде вами оплачена чи ви вкажете оплату наложеним платежем, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються відправителю.

Ми повертаємо гроші на протязі 15-ти днів з  моменту отримання товару.

1.Вони можуть бути зараховані на ваш персональний рахунок і використані для подальших покупок на Platinum.net.ua. 2.Перераховані на вашу банківську карту.
3.Повертаються вам почтовим переводом.Зверніть увагу,  що гроші на почті зберігаються один місяць (згідно правилам «Укрпочти»).